top of page

Üyelik, Kullanım ve Hizmet Sözleşmesi

 

BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. internet sitesinin tüm hakları “ Bahçeşehir Finansal Danışmanlık Hizmletleri(Onur Erkan Yıldız) “ firmasına ait olup sözleşme devamında “ şirket “ ya da “ BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. “ olarak ya da Onur Erkan Yıldız olarak anılabilir. İşbu üyelik sözleşmesi BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. websitesine üye olan ve siteden ücretli/ücretsiz hizmet alacak olan kullanıcılar için gerekli şartları belirtmektedir.

BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. websitesine üye olan, kullanan ve alışveriş yapan kişi ya da kuruluşlar ( “ kullanıcılar “) işbu üyelik sözleşmesi ve gizlilik politikasının tamamını okuduğunu ve içeriğini tamamen anladığını kabul etmiş sayılır. Kullanıcılar bu sözleşmede yazan her hususu şartsız olarak kabul etmiş olurlar. Şirket işbu üyelik sözleşmesinde istediği zaman değişim yapabilir. Şirket kullanıcılara gizlilik politikasının korunduğunu bildirir ancak kullanıcılar farklı bir düşüncede ise lütfen hizmetlerden faydalanmayınız. Bu hizmetlerden faydalandığınız takdirde gizlilik politikasını kabul etmiş sayılırsınız.

 

Site Hizmetlerinin Kullanımı

 

Kullanıcı BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. websitesi içeriğinde herhangi bir hizmetten faydalanmak istiyorsa, ilgili hizmet için geçerli olan tüm bilgileri vermesi gerekir. Bu bilgilerin doğru, eksiksiz ve güncel olması kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı siteye üye olduğu takdirde ya da hizmeti aldığı takdirde bilgilerin doğruluğunu peşinen kabul eder. Şirket burada bir hata tespit ederse bilgilendirmeksizin üyeliği iptal edebilir. Kullanıcılar burada kabul ettiği sözleşmelerin hepsini uygulamak ile yükümlüdür.

 

Kullanıcıların hesaplarının şahıslarına münhasır olduğunu unutmamaları gerekir. Bir hesap sadece bilgileri alınan kullanıcıya aittir ve sadece o kullanıcı tarafından kullanılabilir. İkinci ve üçüncü şahısların hesabı kullanması art niyetli olarak yorumlanabilir ve şirket bu durumda bu hesapları bilgilendirmeksizin kapatabilir. Ayrıca kullanıcıların hesap bilgilerini başkaları ile paylaşmaları durumunda oluşabilecek zararlardan şirket sorumlu olmayacaktır.

 

BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. websitesine erişim için bir kullanıcı adı ve şifre belirtmiş olmanız gerekir. Şifre güvenli kullanıcı tarafından sağlanmalıdır ve kesinlikle ikinci, üçüncü şahıslar ile paylaşılmamalıdır.  Kullanıcı şifre güvenliğini sağlayamadığı takdirde oluşabilecek zararlardan şirket sorumlu değildir.

 

BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. websitesinde finansal tecrübesi ve akademik çalışmaları bulunan bir ekip tarafından teknik ve temel analizler baz alınarak veri paylaşımı yapılır. Burada kesinlikle yatırım tavsiyesi ve yatırım yönetimi hizmetleri verilmemektedir. Kullanıcılar ücret karşılığında danışmanlık hizmeti aldığı takdirde üretilen teknik ve temel analizlere ulaşabilme imkanı kazanmış olurlar. Kullanıcılar sadece bu bilgileri baz alarak yatırım kararı vermemelidirler. BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. SPK’nın 22 Nisan 2002 tarihli resmi gazete tebliği hakkında bilgilendirme yapmaktadır. SPK’ nın mevzuatı dışında bir faaliyet tarafımızdan yürütülmemektedir ve bu kesinlikle kullanıcı tarafından talep edilemez.

Uyarı:

Bu sitede ya da şirkette yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

 

Yasal uyarılar ve veri koruma​

 

BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. websitesinde yer alan tüm haber, yorum, analiz, grafik, tablo, yazı, makale ve görseller sadece analiz çalışması kapsamında olup, 6362 sayılı SPK ve yine 11.07.2013 tarih – 27804 sayılı Resmi Gazetede yayımlanmış olan, 01.07.2014 yürürlük tarihini haiz YATIRIM HİZMETLERİ VE FAALİYETLERİ İLE YAN HİZMETLERE İLİŞKİN ESASLAR HAKKINDA Kİ TEBLİĞİ hükümleri gereği YATIRIM DANIŞMANLIĞI FAALİYETİ ve YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİNDE DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ; SPK kuralları gereğince sadece aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak YATIRIM DANIŞMANLIĞI SÖZLEŞMESİ çerçevesinde sunulmaktadır. Burada gerçekleşen analitik çalışmaların pazarlanması faaliyeti sürdürülmektedir.

 

Kullanıcı sözleşmede bulunan yasal kurallar gereği finansal yatırım danışmanlığı hizmeti almadığını, sadece finansal bilgi ve analiz metotlarına dayalı danışmanlık hizmeti aldığını kabul eder. İşbu sözleşmenin ilgili hükümlerinde belirtilen maddeler gereğince yatırımcı şirket üzerinden aldığı hizmet kapmasında yatırım tavsiyesi, yatırım danışmanlığı ve benzeri yasa ihlaline sebebiyet verecek hizmetleri almadığını bilmelidir. Bunun aksi fikrinde hareket eden kullanıcılar tarafında doğabilecek hiçbir türlü zarardan BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. sorumlu olmayacaktır. İşbu sözleşme ile kullanıcı bunu kabul etmiş sayılacaktır.

 

BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Websitesinde ya da şirket hizmetlerinde sunulan bilgilerin net doğruluğu konusunda taahhüt vermez.

 

Sitede yer alan tüm kaynaklar global olarak kabul görmüş metotlarla üretilmiştir. Üretilen stratejiler Dünya’da kabul görmüş teknik ve temel analiz metotları ile üretilmektedir.

 

Bu site içinde bulunan her türlü metin, resim, grafik, plan ve diğer tüm materyaller BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. websitesinin bağlı çalıştığı Onur Erkan Yıldız'a aittir. 

Finansal Analiz, Eğitim ve Danışmanlık Grubu hizmetine kullanıcılar bir ay süre ile, üç ay süre ile katılım sağlayabilir. KVKK ve Gizlilik Sözleşmesi esas alınarak hizmet “WhatsApp Topluluk” üzerinden gerçekleştirilir. Bu topluluk birbirilerinin özel bilgilerinden ya da birbirilerinden bilgili değildir. Kullanıcılar bir başkasının şahsına ait özel bilgilere ulaşamazlar, birbirilerini görmezler. Bu grupta Onur Erkan Yıldız tarafından finansal piyasalara ilişkin dünyaca kabul görmüş metotlar ile oluşturulan analitik çalışmalar paylaşılır, grup danışmanlığına özel eğitimler gerçekleşir, finansal piyasalara ilişkin periyodik bilgiler paylaşılır. BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ bu hizmet kapsamında sunduğu tüm içeriklerden, tüm bilgilerden ve tüm eğitim konulardan sorumlu tutulamaz. Bu içerikler varsayımlar, ihtimaller üzerine olabilir ve doğru kurgulanmalıdır. Eğitim konularında görece olarak farklı fikirler ya da literatürler yer alabilir. Ayrıca bu hizmet kesinlikle bir yatırım danışmanlığı faaliyeti olarak algılanmamalıdır. Yatırım kararı yatırımcının ya da kullanıcının şahsına münhasır bir karardır. Bu hizmette sadece yatırımcıların kararlarını vermelerinde rol alabilecek yardımcı araçlar bulunabilir. Yatırımcıların bunları kullanıp kullanmama tercihleri kendilerine aittir ve bu hizmeti satın alan her kullanıcı bunu kabul etmiştir.

 

Sitede online market bölümünde belirli hizmetler satılmaktadır. Bu hizmetler kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak sayılamaz. Bu hizmetler teknik ve temel analiz çalışmaları olup o dönemki güncel fiyatlar üzerinden satın alınabilir. Bunlar finansal göstergeler, teknik analiz sistemlerine dayalı göstergeler olabilir ve kesin sonuçlar vermeyi taahhüt etmez. İşbu sözleşmeyi onaylayan her kullanıcı bunu kabul etmiş sayılır. Bu tip hizmetler satın alınıp kopyalanabileceği için iade hakkı şirketimiz tarafında saklı tutulur.

 

Siteye ücretli abone olan ve “ Akademi Abone” olarak adlandırılan kullanıcılar site içerisinde “ Akademi “ bölümüne ulaşım hakkı kazanacaklardır. Bu bölümde Dünya’ca kabul görmüş teknik ve temel analiz metotları ile analiz edilmiş finansal enstrümanlar bulunacaktır. Burada amaç yatırım tavsiyesi vermek değil, akademik bilgi birikimi ile gerçekleştirilmiş teknik ve temel analizlerin kullanıcılara bir bedel karşılığında ulaştırılmasıdır. Kullanıcıların bu analizlerin desteği ile yatırım kararı verip vermeyecekleri kendi iradelerine kalmıştır. BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. websitesi üzerinden sadece teknik ve temel analiz hizmeti satın alabilirler. Yatırım tavsiyesi sitemiz ve şirketimiz üzerinden kesinlikle verilmez/verdirilemez.

 

BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. websitesinde yer alan tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olması için yoğun çaba harcamaktayız ancak bilgilerde eksiklik yaşanabilir. BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. tüm bilgilerin eksiksiz olacağı konusunda bir taahhütte bulunmaz lakin yoğun çaba sarfeder. Kullanıcılar böyle bir garanti beklentisinde olmamalıdır. Bu konuda oluşabilecek zararlardan BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. sorumlu tutulamaz.​

Sözleşmeleri onaylamadığı halde hizmet satın alan her kişi satın aldığı hizmet neticesinde bu sözleşmeleri kabul etmiş varsayılır.

 

Cayma Hakları:​

 

Ücretli abonelik hizmeti gerçekleştirilmeden önce kullanıcıları 7 gün deneme şansı verilmiştir. Bu deneme süreci de dahil olmak üzere ilk abonelik tarihinden itibaren 14 günlük süreçte bir cayma hakkı vardır. Bu cayma hakkı kullanıldığı takdirde ücretin iadesi 2 ay içinde kullanıcıya geri ödenecektir. Kullanıcı abonelik kararını verdikten sonra bunu kabul etmiş sayılır.

Finansal Analiz, Eğitim ve Danışmanlık – grup danışmanlığı hizmetlerinde ve mentörlük benzeri hizmetlerde resmi iade süresi 7 iş günüdür. Kullanıcı hizmeti beğenmemesi ya da doğru bulmaması durumunda 7 iş günü içinde hizmetten iade talep edip ayrılabilir.

 

14. gün sonrasında ücretli abonelikten cayma hakkı bitmiş olur. Bu süreçten sonra abonelik iptal edilmedikçe ödemeler devam edecektir.

 

Ücretli Finansal Analiz, Eğitim ve Danışmanlık Grubu hizmetini, kullanıcının ilk abone olduğu günden itibaren her ay otomatik ödemeler şeklinde gerçekleşir. Kullanıcının ödeme sistemine eklediği ödeme aracından otomatik abone ücreti tahsilatı her bir aylık periyotta otomatik olarak yapılır. Kullanıcı aboneliği iptal etmediği sürece bu otomatik ödeme sistemi devam eder. İlk abonelik gününden itibaren 14 gün boyunca cayma hakkı vardır ancak aboneliğin devam ettiği 14. günden sonra her ay için yeni bir cayma hakkı kullanılamaz. Bundan sonraki süreçte kullanıcı sadece aboneliğini iptal edip bir sonraki ay bu hizmeti almamak şeklinde karar verebilir. Kullanıcı aboneliğin ilk gününden itibaren 14. gün geçtiyse eğer cayma hakkını kullanmayacağını işbu sözleşme ile kabul etmiş olur.

 

“Akademi Abonelik ve Video Eğitim Giriş ürünlerinde“ cayma hakkı bulunmamaktadır. Bunun sebebi bu hizmetlerin alındığı ilk günden itibaren “ birebir danışmanlık “ şeklinde verilmesidir. Bu hizmet istenildiği takdirde, bir sonraki ay ödeme yapılmayacak şeklinde iptal edilebilir. Yapılan ödemenin geri iadesi talep edilemez. Kullanıcı işbu sözleşme ile bunu kabul etmiş olur.

 

“Akademi” bölümünde alınan hizmetler için eğer çalışmalar BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. tarafından başlanmamış ise aynı gün içinde iade talep edilebilir. Ancak şirket çalışmalara başladıysa kullanıcının iade talebini kabul etmeme durumunca olacaktır. Çalışmalarına başlanmış bir hizmetin ücret iadesi doğru olmayacaktır. Kullanıcı işbu sözleşme ile bunu kabul etmiş olur.

 

Sitede online market bölümünde belirli hizmetler satılmaktadır. Bu hizmetler kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak sayılamaz. Bu hizmetler teknik ve temel analiz çalışmaları olup o dönemki güncel fiyatlar üzerinden satın alınabilir. Bunlar finansal göstergeler, teknik analiz sistemlerine dayalı göstergeler olabilir ve kesin sonuçlar vermeyi taahhüt etmez. İşbu sözleşmeyi onaylayan her kullanıcı bunu kabul etmiş sayılır. Bu tip hizmetler satın alınıp kopyalanabileceği için iade hakkı şirketimiz tarafında saklı tutulur.

 

Siteden satın alınan online eğitim paketleri, eğer eğitim verilmemişse 14 gün içinde iade hakkına sahiptir. Eğer eğitim uzun periyotlu alınmış ise programa 3 gün kalana kadar iade hakkı “iyi niyet “ olarak sunulabilir.
 

KVKK hakkında;​

BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. olarak, 07 Nisan 2016 tarihinde yürürlüğe giren 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK” veya “Kanun”) uyarınca, Veri Sorumlusu sıfatıyla hazırladığımız işbu bilgilendirme yazısı ile sizlere, KVKK’da yer alan “Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlülüğü” başlıklı 10. maddesi ve “İlgili Kişinin Hakları” başlıklı 11. maddesi çerçevesinde; hangi amaçla kişisel verilerinizin işleneceği, işlenen kişisel verilerinizin kimlere ve hangi amaçla aktarılabileceği, kişisel verilerinizin toplanmasının yöntemi ve hukuki sebebi ve KVKK’nın 11. maddesinde sayılan diğer haklarınızla ilgili olarak sizleri bilgilendirmek isteriz.

 

Kişisel Verilerin Korunması:

 

07 Nisan 2016 tarihinde yürürlüğe giren KVKK gereğince, müşterilerimizin, BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.’ dan almış olduğu hizmetler kapsamında, kişisel verilerini tarafımızla paylaşması halinde, BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.  veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel bilgileri kanunda açıklandığı çerçevede; elde edebilecek, kaydedebilecek, muhafaza edebilecek, hizmetlerini devam ettirebilmek amacıyla güncelleyebilecek, yeniden düzenleyebilecek, mevzuatın izin verdiği durumlarda ve ölçüde üçüncü kişilere açıklayabilecek, devredebilecek, aktarabilecek, paylaşabilecek ve kanunda sayılan diğer şekillerde işleyebilecektir.

 

Kişisel Verilerin Kimlere ve Hangi Amaçla Aktarılabileceği:

 

Kişisel verileriniz, BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. faaliyet konuları ile ilgili hizmetleri sunabilmek ve bu hizmetlerin kalitesini arttırabilmek, amacıyla kullanılacaktır. Kişisel verileriniz, açık rızanız bulunmadan işbu metinde belirtilen amaçlar dışında kullanılmayacak olup, yasal yükümlülükler ve resmi kurum ve kuruluşlar haricinde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacak ya da aktarılmayacaktır.

 

KVKK’nın “İstisnalar” başlıklı 28. maddesinde öngörülen haller saklı kalmak kaydıyla, Kanun’un 11. maddesi çerçevesinde tarafımıza yazılı olarak başvurarak bilgi talep etme hakkınız bulunmaktadır.

Yasal uyarılar ve veri koruma​

 

BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. websitesinde yer alan tüm haber, yorum, analiz, grafik, tablo, yazı, makale ve görseller sadece analiz çalışması kapsamında olup, 6362 sayılı SPK ve yine 11.07.2013 tarih – 27804 sayılı Resmi Gazetede yayımlanmış olan, 01.07.2014 yürürlük tarihini haiz YATIRIM HİZMETLERİ VE FAALİYETLERİ İLE YAN HİZMETLERE İLİŞKİN ESASLAR HAKKINDA Kİ TEBLİĞİ hükümleri gereği YATIRIM DANIŞMANLIĞI FAALİYETİ ve YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİNDE DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ; SPK kuralları gereğince sadece aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak YATIRIM DANIŞMANLIĞI SÖZLEŞMESİ çerçevesinde sunulmaktadır. Burada gerçekleşen analitik çalışmaların pazarlanması faaliyeti sürdürülmektedir.

 

Kullanıcı 4. ve 5. maddede bulunan yasal kurallar gereği finansal yatırım danışmanlığı hizmeti almadığını, sadece finansal bilgi ve analiz metotlarına dayalı danışmanlık hizmeti aldığını kabul eder. İşbu sözleşmenin ilgili hükümlerinde belirtilen maddeler gereğince yatırımcı şirket üzerinden aldığı hizmet kapmasında yatırım tavsiyesi, yatırım danışmanlığı ve benzeri yasa ihlaline sebebiyet verecek hizmetleri almadığını bilmelidir. Bunun aksi fikrinde hareket eden kullanıcılar tarafında doğabilecek hiçbir türlü zarardan BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. sorumlu olmayacaktır. İşbu sözleşme ile kullanıcı bunu kabul etmiş sayılacaktır.

 

BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. sitede sunulan bilgilerin net doğruluğu konusunda taahhüt vermez.

 

Sitede yer alan tüm kaynaklar global olarak kabul görmüş metotlarla üretilmiştir. Üretilen stratejiler Dünya’da kabul görmüş teknik ve temel analiz metotları ile üretilmektedir.

Mesafeli Satış Sözleşmesi

İşbu sözleşme 13.06.2003 tarih ve 25137 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan “Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik” gereğince internet üzerinden yapılan satışlar için sözleşme yapılma mecburiyeti sebebiyle tanzim edilmiş olup, detayları aşağıda belirtilmiştir.

Aşağıda unvanı ve adresi belirtilen şirket ile sözleşmeyi okuyup kabul linkini onaylayan üye arasında tamamen kendi isteği ve hür iradesi ile aşağıda belirtilen şartlarla ” MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ” yapılmıştır. Sözleşme maddeleri şunlardır:

MADDE 1- TARAFLAR

1.1. SATICI

Unvanı :Bahçeşehir Danışmanlık Hizmetleri (Onur Erkan Yıldız) BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.. (Bundan sonra “Bahçeşehir Danışmanlık Hizmetleri (Onur Erkan Yıldız)” olarak anılacaktır.)

Adres/iletişim :
Telefon :
E-Posta Adresi : destek@BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

1.2. ALICI

Bir eğitimi satın alan Üye. (Bundan sonra “Üye” olarak anılacaktır.)
Adı Soyadı :
T.C. Kimlik No :
Adresi :
Cep Telefonu :
E-Mail Adresi :

MADDE 2- KONU

İş bu sözleşmenin konusu, üyenin internet üzerinden şirkete siparişini verdiği, faturada ayrıntı ve niteliklerinin belirtildiği hizmetin satışı ile ilgili olarak 4077 sayılı “Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik” hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesidir.

MADDE 3- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN/HİZMET BİLGİLERİ

Sözleşmeye konu olan ürün/hizmet katılımcının internet üzerinden kendi tercihine göre şirketten satın aldığı video eğitimler, canlı eğitimler ve danışmanlık hizmetleridir. Süresiz hiçbir hizmet mevcut değildir, hizmet sürelerini inceleyiniz.

MADDE 4- GENEL HÜKÜMLER

4.1. ŞİRKET VE ÜYENİN YASAL MÜKELLEFİYETLERİ

4.1.1. Üye, faturada ayrıntıları belirtilen sözleşme konusu ürünün/hizmetin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile ürün ya da hizmetin nasıl kullanılabileceğine ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

4.1.2. Sözleşme konusu üründen/hizmetten sözleşmeyi kabul eden üye haricinde birisinin faydalanmayacağını üye peşinen kabul eder.

4.1.3. Şirket sözleşme konusu ürünleri/hizmetleri, web sayfasında sunduğu ön bilgiler doğrultusunda açıklanan sürede/tarihte eksiksiz olarak üyeye sunmakla mükelleftir. Fakat, üyenin kendi internet bağlantısı ve teknik alt yapısı, kullandığı bilgisayar, cep telefonu, tablet vb. cihazlardan kaynaklanan sorunlardan dolayı satın aldığı ürüne/hizmete ulaşamamasından şirket sorumlu tutulamaz.

4.1.4. Sözleşmeye konu olan ürün ya da hizmetin üyeye sunulabilmesi için, şirketin web sayfasındaki satış işlemleri adımlarını tamamlaması , üyelik ve gizlilik sözleşmelerini okuyarak sözleşmeyi kabul ettiğini gösteren onay alanlarını işaretlemesi ve ardından ürün ya da hizmetin bedelini ödemiş olması gereklidir.

4.1.5. Sözleşmeye konu hizmeti oluşturan, Gold üyelerin ücret ödeyerek erişilebildikleri Görüşler / Analizler bölümlerinde yer alan içeriklerin sayısı ve yayınlanma periyodu ile ilgili Şirket bir taahhüt vermez…Gerekli görülen zamanlarda güncelleme yapılır..

4.1.6. BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.’da harici linkler ayrı sayfada açılır. Yönlendirme yapılan sitedeki sayfa içeriğinden ilgili site yönetimi sorumludur.

4.2. ÜRÜNÜN TESLİMİ VE KULLANIMI

4.2.1. Kişinin şirketin satışa sunduğu ürünü/hizmeti satın alması için, satış işlemlerinin yapılacağı web sitesine (BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.) üye olması zorunludur.

4.2.2. Sözleşme BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. internet sitesindeki satış işleminin gerçekleştirmesi ve satış sözleşmesinin onaylamasından sonra yürürlüğe girer.

4.2.3. Ürün/hizmet, kredi kartı veya havale/eft yöntemleri ile satın alınabilir. Bankanız, şirketin verdiği taksit adedinden daha fazla taksit adedi uygulayabilir, taksit öteleme gibi hizmetler sunabilir. Bu tür hizmetler ve kredi ödeme planının oluşturulması bankanızın inisiyatifindedir.

4.2.4. Sözleşmesi sorunsuz onaylanan ve ödemesini yapan üyenin e-posta adresine satın alma isteminin şirkete ulaştığını gösteren bir bilgi mesajı gelecektir. En geç müteakip iki iş günü içinde de şirket tarafından satın alınan ürün ya da hizmetin aktif hale getirilerek gerekli bilgiler yine e-posta yoluyla üyeye bildirilecektir.

4.2.5. Ürün/hizmet alımının eksiksiz olarak gerçekleşmesi halinde söz konusu ürün ve hizmete ait fatura en geç 15 iş günü içinde üyenin sözleşmede belirtilen adresine gönderilecektir.

4.3. ÜYENİN BEYAN VE TAAHHÜTLERİ

4.3.1. Üye satın aldığı ürün/hizmet içeriğinde yer alan, videolar, sunumlar, görseller, metinler,teknik analiz grafik çalışmaları ve diğer eğitim materyallerinin tüm telif haklarının şirkete ait olduğunu kabul eder ve şirketten izin almadan şifrelerini ve eğitim içeriklerini başkalarıyla paylaşmayacağını, içerikleri kopyalayıp çoğaltmayacağını taahhüt eder.

4.3.2. Üye, iş bu sözleşmeyi onayladığında BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. internet sitesindeki “Üyelik Sözleşmesi”, “Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası”, “İade, İptal ve Garanti Koşulları” ile ilgili metinleri de okumuş, anlamış ve kabul edilmiş olduğunu kabul ve taahhüt eder.

4.4. ŞİRKETİN BEYAN VE TAAHHÜTLERİ

4.4.1. Şirket, sözleşme konusu ürünü/hizmeti “Tüketici Mevzuatı” na uygun olarak, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun olarak üyeye sunmakla mükelleftir.

4.4.2. Şirket, mücbir sebepler ya da olağanüstü durumlarda sözleşme konusu ürünü/hizmeti üyeye sunamazsa bu durumu mümkün olan en kısa sürede üyeye bildirmekle mükelleftir.

4.4.3. Üyenin siparişe konu olan ürüne/hizmete çok sayıda farklı IP adresinden ulaştığı tespit edilirse, üye şirket tarafından uyarılır ya da siparişi iptal edilebilir. Bu durumda ödenen ücret geri iade edilmez.

MADDE 5- CAYMA HAKKI

5.1. Üye satın aldığı tüm eğitim materyallerine, aktif edildiği andan itibaren ulaşabildiğinden aktivasyondan sonra ücret iadesi söz konusu değildir. Çünkü bu hizmetler satın alındığı takdirde hizmet verilmeye başlar ve tüm hizmete ulaşılabilir.

5.2. Şirketin çalışma imkânlarını kısmen veya tamamen, geçici veya daimi olarak durduracak şekilde ve derecede meydana gelen kanunlarla belirlenmiş doğal afetler, harp, seferberlik, yangın, infilak, grev, lokavt, yetki iptali, durdurma, resmi merciler tarafından alınmış kararlar ve şirketin kontrolü haricinde meydana gelen haller mücbir sebep sayılır. Bu gibi durumlarda mücbir sebebin devamı süresince şirket yükümlülüklerini yerine getirmemesi veya geç yerine getirmesi sebebiyle sorumlu olmayacaktır. Kurum mücbir sebebin meydana gelişini müteakip derhal yazılı veya diğer iletişim kanalları ile üyeye durumu bildirecektir.

MADDE 6- GİZLİLİK ve REKABET YASAĞI

6.1. Gizlilik ve rekabet yasağı konularında BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. internet sitesindeki “Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası” geçerlidir.

MADDE 7- YETKİLİ MAHKEME

7.1. Bu sözleşmeden ve/veya uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlığın çözümünde şirket kayıtları (Bilgisayar ses ve görüntü kayıtları gibi manyetik ortamdaki kayıtlar dahil) kesin delil oluşturur. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri, aşan durumlarda İzmir Tüketici Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri yetkilidir.

7.2. Sözleşmede yer almayan hususlarla karşılaşıldığında ilgili kanun ve mevzuat geçerli olacaktır.

Üye, 4882 S. K. ile değişik 6502 S. K.’un M. 9/A, f 2 ve Mes. Söz. Yön. 5. ve 6. maddeleri gereğince ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini kabul, taahhüt ve beyan eder.

Ben tüketici/üye olarak, iş bu ön bilgilendirme belgesinde yazan tüm hususları okudum, anladım, kabul ettim ve tüm bu hususları onayladım, teyit ettim.
 

Gizlilik Sözleşmesi

 

BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. , sitenin bazı bölümlerine erişmek için gerekli olan üye kaydını yaparken kişisel bilgilerinizi (isim, adres,telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. , üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
 

BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. , e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. müşterilerine daha özel ve etkin kullanıcı deneyimi yaşatmak amacıyla BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Üyelerin bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Üye ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Üye değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli üyelerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemler IYZICO  Sanal Pos 3d Pay sistemi üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ayrıca BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. ’da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifre’lendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

Sermaye Piyasası Kurulu’nun “Yatırım Hizmetleri ve Faaliyetleri ile Yan Hizmetlere İlişkin Esaslar Hakkında Tebliği” Uyarınca Yayımlanan Uyarı Notu “Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”

BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. onurerkanyildiz.com sitesinin tüm haklarına sahiptir ve üye olarak bunu kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Web sitesi içeriğine ,tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm hakların izinsiz ifşa ve kullanımı fikri ve sinai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelmektedir.

Tüm hakları Onur Erkan Yıldız'a  ait olan www.BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. internet sitesine (“İnternet Sitesi”) girerek bu İnternet Sitesi’nde yer alan bilgileri kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.
 
Kullanıcı, kayıt formunu doldurup onayladığı veya bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet almaya başladığı andan itibaren ya da sipariş verdiğinde işbu Üyelik ve Gizlilik Sözleşmesi yürürlüğe girmektedir.
 
BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ., dilediği zaman işbu Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi’ni ve İnternet Sitesi’nde bulunan ÜYELİK  SÖZLEŞME sayfasının içeriğini güncelleme hak ve yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına İnternet Sitesi’ne her girişte Üyelik ve Gizlilik sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.
 
Üyelik iptali ve hesap silme işlemleri kullanıcı tarafından İnternet Sitesi üzerinden yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının İnternet Sitesi’ne giriş yetkisi iptal edilecektir. BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. ’un kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme hakkı saklıdır. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak talebinde bulunamaz.
 
BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ., kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.  bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, kullanıcı profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik kullanıcı “sınıflandırma” ve kişisel bilgiler vasıtasıyla oluşturulacak reklam, tanıtım, pazarlama faaliyetlerinin devam etmesi amacıyla saklanmakta ve bu amaçlarla kullanılmaktadır.
 
İnternet Sitesi’ni ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) takip edilmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler, gizlilik koşulları dahilinde, daha iyi hizmet verebilmek, İnternet Sitesi’nin kullanıcılarına sunduğu deneyimi geliştirmek, içeriği genişletmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda iş birliği yaptığımız firmalarla paylaşılmaktadır.
 
BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. ’un, kullanıcı tarafından İnternet Sitesi kayıt formunda yazılmış olan veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla iletişim, pazarlama, reklam, tanıtım, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.’un kendisine yönelik olarak yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir. Kullanıcı, işbu sözleşmeyi onaylayarak, BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. ile paylaşmış olduğu tüm bilgilerin şahsına ait olduğunu ve bu bilgilerin, satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülebilmesi amacıyla ve her türlü iletişim aracına uygun bildiriminin sağlanması için BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. ’un iş ortakları ile de paylaşılmasına onay vermektedir.
 
BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. tarafından gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak veya kullanıcı hesabındaki üyelik bilgileri kısmında yer alan “Kampanya duyuruları ile ilgili e-posta almak istiyorum.” - “Kampanya duyuruları ile ilgili SMS almak istiyorum.” kısmındaki işareti kaldırarak veya gönderilen SMS’lerin içeriğinde yer alan yönlendirme bağlantısı ile günlük ticari ileti gönderim listesinden kolayca ve ücretsiz çıkabilirsiniz.
 
BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ., üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta veya satmamaktadır.
 
Kullanıcı bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
 
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, İnternet Sitesi’nden alışveriş yapan siz değerli kullanıcılarımızın güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
 
BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. İnternet Sitesi’nin genel görünüm ve dizaynı ile İnternet Sitesi’ndeki tüm bilgiler, resimler, BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. markası ve diğer markalar, www.BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve işbu materyaller yasal koruma altındadır. İnternet Sitesi’nde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet Sitesi’nin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.
 
İnternet Sitesi’ne girilerek İnternet Sitesi’ndeki bilgilerin, programların ve diğer her türlü verinin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başkaca sebeplere binaen doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. yazarları ve çalışanları sorumlu değildir. BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; İnternet Sitesi üzerinden yapılan işlemlerin kesintiye uğraması halinde herhangi bir sorumluluk kabul etmez. BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ., kullanıcıların İnternet Sitesi’ne girerken bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanması nedeniyle doğabilecek hiç bir hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmemektedir.
 
BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ., İnternet Sitesi’nde mevcut her türlü hizmet, ürün, kullanma koşulları ile bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme ve gerekirse yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler İnternet Sitesi’nde yayınlandıkları anda yürürlüğe girecek olup değişikliklerin takip edilmesi kullanıcıların sorumluluğundadır. İnternet Sitesi’nin kullanılmaya başlanmasıyla bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.
 
İnternet Sitesi, BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.’un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ., bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
 
BAHÇEŞEHİR FİNANSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. ’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

bottom of page