top of page
image.png

ONR PRO+ ALIM-SATIM STRATEJİSİ
10 İŞ GÜNÜ DENEME BAŞVURU

Aşağıdaki formu doldurarak ONR PRO+ stratejisi için 10 iş günü deneme talep edebilirsiniz. İlk 1000 başvuru için 10 iş günü deneme organizasyonuna katılım kabul edilecektir. Lütfen deneme lisansınızı almadan önce aşağıdaki gereklilikleri sağladığınızdan emin olun;

 

GEREKLİLİKLER:
1-) Strateji lisansı sadece tradingview.com üzerinden çalışır. Bu panel üzerinden anlık canlı fiyatları aldığınızdan emin olun. (Sadece Borsa İstanbul için - Forex, Kripto Para gibi diğer marketler için canlı fiyatlar vardır)

2-) Borsa İstanbul için canlı fiyatları almak adına, tradingview.com en temel paketini satın alıp 'BİST MIXED' verilerini almanız gerekir. Ya da tradingview.com'un anlaşması olan Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş. veya INFO Yatırım Menkul Değerler A.Ş. 'de canlı fiyat aldığınız bir yatırım hesabınız bulunmalıdır. Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'de hesap açmak için şirket WhatsApp hattımızla iletişim kurabilirsiniz. 

3-) ONR PRO+ Strateji sayfasında, tanıtım sayfalarında bulunan videoları iyi bir biçimde izlemiş ve anlamış olun. Aşağıda bulunan kullanım kitapçığını indirin ve detaylı inceleyin. Videolar ve kitapçığı aşağıdan indirebilirsiniz. 

image.png

Stratejisi Nasıl Grafiğime Eklerim?

Strateji için 10 iş günü denemeniz onaylandıktan sonra size bilgi verilecektir. 

Bu bilgi sonrasında tradingview.com paneli üzerinden önce
GÖSTERGELER, daha sonra ise YALNIZCA DAVETLE ERİŞİM bölümünden stratejiyi grafiğinize ekleyip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kritik Not: 

 

Art niyetli kullanımların engellenmesi amacıyla T.C. kimlik numarası zorunludur. Aynı IP üzerinden birden fazla hesaba giriş tespit edilirse denemeler sonsuza kadar engellenir. 

Kullanım videoları ve kitapçığı iyi inceleyin. Strateji kullanımına ilişkin WhatsApp hattımızdan destek olmayacaktır, sorularınız var ise sosyal medya platformlarında içeriklerimizin altına ya da canlı yayınlarda Onur Erkan Yıldız'a sorabilirsiniz. Tüm detaylar videolarda ve kitapçıkta anlatılmıştır.

ONR+ Stratejisi Deneme Başvuru Formu

Formu dolduran herkes onurerkanyildiz.com üzerinde yazılı KVKK hükümlerini kabul etmiş sayılır. Bilgilerinizin güvenliği şirketimiz tarafından KVKK hükümlerine tabii olarak korunmaktadır.

bottom of page